Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-01-28

Pentax K-x jau namuose!

Publikuota: Foto, Gyvenimas

Labai trumpai – laukiau laukiau ir pagaliau sulaukiau daikto! Gal kam krizė ir baigiasi, bet man tik prasideda, tad arba dabar, arba niekad. Alga sumažėjo trečdaliu, daugiau progų nebus. “Jūs laukėt taip ilgai, kol ateis geri laikai, o kol ateis geri laikai…” (© Kazlas). Kodėl Pentax? Gal todėl kad ne mainstrymas. Gal todėl kad antišokas korpuse. Seniai juos stebėjau ir buvau sau davęs žodį – jei iki mano apvaliojo beeezdėjaus jie ką nors įdomaus parodys, imsiu. Taigi, parodė – paėmiau. Atsiliepimai ir visokie kitokie internetiniai atgarsiai geri. Norėjau paimti komplektą su 200 objektyvu, bet Fotofabrikas nepardavė, užtai ant jų truputį pykstu, nėra ko reklamuotis jei neketina parduoti. Kaip ten bebuvę – tai antrasis mano veidrodinukas po seniai seniau jau benaudoto Zenito. Ir apskritai – pirmasis skaitmeninis, kurį pirkau (du valdiškus “muilus” kaip ne kaip jau “sudėvėjau”) ir pirkau sau (yra Canon muilinukė dukrai). Nespalvotais Zenito laikais buvo “gerai” – svarbiausia būdavo apskritai kokį nors vaizdą išgauti, pakankama buvo laimė kai perėjus per visus mirkalus nors kas gaudavosi :) Jau buvau ir spalvotai pradėjęs mirkinti! Bet atėjo fuji kioskelių laikai ir neteko prasmės pačiam mirkti. O paskiau ir skaitmena neužilgo. O dabar jau “meno” reikia, kad jį kur galai :) Vienžo ant savo beeezdėjaus pasidariau prezentą, su kuo save ir sveikinu :) Be to, minimali kolekcija senos rusiškos optikos gal sulauks savo antro atgimimo, nes pasiėmiau M42 konverterį ir bandysiu sukti anuos stiklus. Todėl tai, kad antišokas korpuse – labai palanku.  O juk pas mane dar ir telekonverteris yra, ir makrožiedai. Jei jau visai viskas užknis, eisiu pagrioviais gėlėlės fotografuodamas ir dzin :) Aparatas atrodo “zgrabnas”, perėjau per nustatymus – vajė kiek visko! Kaip man, tai per akis. Tiesioginė peržiūra yra, filmavimas yra. Lietuviška instrukcija yra storos knygelės forma. Girdėjau pas kitus brandus su tuo problema :) Lauksiu dabar geresnio oro ir įkvėpimo, o tada pulsiu “gadinti juostelių”.
Ką dar ėmiau kartu su aparatu? Visokių smulkmenų – SD kortelė (nors turiu aš jų krūvas kažkur sukišęs į stalčius), pakraunamos baterijos (Fotofabrikas nusprendė, kad Sanyo Eneloop, gal jie ir teisūs, nors buvau kitas užsakęs), Tenba krepšys, minėtas M42 konverteris, UV filtras kitiniam stiklui, plėvių komplektas ekranui (deklaruojamas 2,7 colio dydis, bet tokio dydžio plėvės pasirodė mažokos), kažkoks optikos valymo pieštukas (neapžiūrėjau dar). Apsišopinau ir biudžetui sudaviau smūgį, laimė didžioji dalis finansų - iš anksto sutaupyta chaltūra už kompų taisymą, taip kad daugmaž ok.

Patiko (0)


Atgal į: Pentax K-x jau namuose!